Yazılım Dilleri
Asp.Net 4.5 Kitabı
Skip Navigation Links

Süleyman Demirel Üniversitesi Seminerimden Notlar

Süleyman Demirel Üniversitesi Seminerimden Notlar

 8 Aralık 2012 günü Yazilim Dilleri ekibinden Batuhan Düzgün ile beraber Yazılım Dilleri Günü ve Code Night etkinlikleri için Isparta - Süleyman Demirel Üniversitesi'ndeydim. Seminere öğrenci arkadaşların ilgisi oldukça yüksekti.

Güne Sharepoint ile Hayatınızı Kolaylaştırın konu sunumum ile başladık. Sharepoint'in iş yaşamındaki merak edilen yüzünü, kullanıcılara, şirketlere ve yazılım geliştiricilere sağladığı avantajları, Sharepoint üzerinde yazılım geliştirmenin nasıl yapıldığı konuları ile beraber soru-cevap bölümünde deneyimlerini paylaşmaya çalıştım.
 
Günün ikinci bölümünde Batuhan Düzgün, Java dünyasının bilinmeyen yönlerini, Java tarikatını :) ve avantajlarını anlattığı saatler süren sunumun ardından Java'ya ilginin oldukça arttığı gözlemlendir. 
 
Seminerlerden sonra güzel bir dinlenmenin (!) ardından Code Night için buluşan ekip, Java ile bol kahveli :) harika bir gece geçirdi.
 
 
  
Seminer ve Code Night sırasında ve sonrasında ekibimizi mükemmel ağırlamasından dolayı emeği geçen başta topluluk başkanı Yunus Emre Karabulut olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Umarız katılımcılara yeni teknolojiler konusunda yol gösterici olabilmişizdir :)

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Mail listesine katılmak için tıklayınız

Hakkımdaki son bilgilere anlık erişmek için mail listesine katılabilirsiniz.